10 lat „Drewna Zamiast Benzyny”

Pod koniec ubiegłego roku, zupełnie niepostrzeżenie, minęło 10 lat istnienia Drewna Zamiast Benzyny.

Jakoś w okolicach 23.12.2003 r. założyłem forum dyskusyjne, od którego zaczynam liczyć istnienie DZB. Dopiero w kolejnym roku wykupiłem domenę drewnozamiastbenzyny.pl, pierwsza wersja strony pojawiła się na tym adresie jakoś w październiku 2004 r.

Co jednak nie zmienia faktu, że DZB istnieje od końca 2003 r., czyli już 10 lat.

Życzyłbym sobie co najmniej kolejnych 20. Mam pewne pomysły dotyczące dalszego rozwoju strony. Już sama zmiana szablonu graficznego parę tygodni temu miała być dla Czytelników sygnałem, że serwis będzie wciąż rozwijany.

Zachęcam więc do śledzenia kanału RSS bloga, profilu na Facebooku, ale także kanału na YouTube.

Komentarzy do wpisu “10 lat „Drewna Zamiast Benzyny””: 3.

  1. Masa says:

    7 lat zarabiania na blogach 10 lat DZB! Gratulacje! Czas szybko leci. Mi się wydaje, że niedawno założyłem swój blog. Nie wiadomo kiedy minęło już pół roku od startu. W lipcu będą pierwsze urodzinki! 🙂 Ha nieźle Teraz na to wpadłem! Czemu w sumie nie zrobić imprezy z okazji 1 urodzin bloga? Czy kolejnych. Zamówić jakieś gadżety dla znajomych z logo i adresem www 🙂

  2. piotrek says:

    gratulacje , zaczęło się chyba od tłumaczenia książki

  3. Bardzo dobry blog i masa przydatnych informacji. Dzisiaj zacząłem wertować, przypomniały mi się czasy kiedy pracowałem jeszcze w firmie zajmującej się ekologicznymi technologiami pozyskiwania energii… kasa była żadna, ale ile człowiek wiedzy chłonął!
    Pozdrawiam!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *