Reklama na DZB

Umieść swoją reklamę w serwisie Drewno Zamiast Benzyny.pl i pokaż ją ponad 50 000 osób miesięcznie!

Serwis, który właśnie oglądasz, jest odwiedzany miesięcznie przez średnio ok. 50 000 osób (w grudniu 2010 — 49 149 unikalnych odwiedzających (UU) ), które oglądają ok. 120 000 stron (w grudniu — 118 973 wyświetleń (PV) ). Każdy czytelnik zostaje na blogu średnio przez kilka minut, co świadczy o tym, że znajduje tu informacje, których szuka. Jeśli więc Twoja firma zajmuje się sprzedażą produktów w branży, o której piszę, reklama będzie dobrze dopasowana tematycznie do zainteresowań klientów.

Dostępne formy reklamy

Na DZB nie bardzo chcę umieszczać dużych, kolorowych, animowanych bannerów. Z moich doświadczeń wynika, że takie reklamy wcale nie są często klikane, a przez to nie przynoszą korzyści reklamodawcy. Za to tylko denerwują czytelników.

Najchętniej umieszczę więc zwykłe, nie migające obrazki, albo reklamy tekstowe.

Jeśli chodzi o miejsca reklamowe, dostępne są m.in.:

  • reklama w prawym górnym rogu strony, pod zielonym nagłówkiem (w tej chwili jest tu reklama mojej książki i boks Adkontekst),
  • reklama na początku wpisów, po lewej stronie, oblana tekstem,
  • reklama w środku wpisów, między akapitami.

Reklama może być umieszczona zarówno we wszystkich, jak i tylko w wybranych przez Państwa wpisach. Wyceniona zostanie odpowiednio do liczby wyświetleń, którą będzie notować miesięcznie. Przykładowo, w grudniu reklama na początku wpisów zanotowała ok. 54 000 wyświetleń, a cena emisji reklamy o rozmiarze 300×250 pikseli w tym miejscu kosztowałaby 500 PLN netto za miesiąc (przy zamówieniach na dłuższy okres korzystne rabaty).

Co oczywiste, wystawiam faktury VAT.

W sprawie reklamy proszę o kontakt pod adresem e-mail lis@drewnozamiastbenzyny.pl lub telefonicznie (662 557 547).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *