Newsletter witryny

Celem istnienia newslettera tej strony jest informowanie zainteresowanych o wszelkich na niej nowościach. A więc jeśli jesteś głodny nowych informacji, chcesz wiedzieć pierwszy, że na stronie pojawił się kolejny artykuł, odnośnik do innej stron, że na forum dyskusyjnym wykluła się jakaś ciekawa dyskusja, to zapisz się na ten newsletter.

Jeśli na stronie pojawią się nowe publikacje do kupienia lub ściągnięcia za darmo, również zostaniesz o tym poinformowany za pomocą newslettera.

Do zapisania się na newsletter służy poniższy formularz. Twój adres emailowy będzie przechowany w bazie danych strony, nie zostanie udostępniony nikomu, nie otrzymasz również za pośrednictwem newslettera żadnych reklam nie związanych z tematyką strony. W każdej chwili będziesz mógł się wypisać z newslettera za pomocą linku umieszczonego na końcu każdego numeru.

Adres e-mail
Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Politykę prywatności
Zapisując się na newsletter otrzymasz za darmo następujące publikacje:

„Drewno zamiast benzyny

Jak zbudować generator gazu drzewnego i jeździć samochodem ponad 5 razy taniej?”

Darmowy fragment książki opisującej proces budowy i eksploatacji generatora gazu drzewnego, urządzenia, które pozwoli korzystać z samochodu 5 razy taniej.
„Jak oszczędzać energię?”
Broszura omawiająca sposoby oszczędzania energii zużywanej do celów grzewczych a także do klimatyzacji i oświetlenia.
„Dekalog myślącego kierowcy”
Darmowy fragment publikacji omawiającej sposoby bezpiecznego zachowywania się na drodze i unikania ryzykownych sytuacji.
„Tania jazda samochodem”
Promocyjna część książki opisującej 98 sposobów na zmniejszenie wydatków na paliwo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *