Koszt klimatyzacji domowej

Awatar użytkownika
karoll
Posty:3
Rejestracja:28 maja 2014, 13:35
Lokalizacja:Szczecin
Kontaktowanie:
Koszt klimatyzacji domowej

Postautor: karoll » 28 maja 2014, 13:45

Chcę założyć w mieszkaniu klimatyzację. Mieszkanie na 4 piętrze - okna od południa i północy. Gdzie szukać firmy, która założy mi klimatyzację i jakie są koszty?

Awatar użytkownika
Lis
Site Admin
Posty:1758
Rejestracja:24 gru 2003, 23:26
Lokalizacja:Warszawa
Kontaktowanie:

Re: Koszt klimatyzacji domowej

Postautor: Lis » 29 maja 2014, 13:55

Poszukaj instalatora klimatyzacji w swoim mieście, bo nie ma sensu brać firmy z Rzeszowa.

Koszty? Trudno zgadywać.
Interesują Cię alternatywne paliwa i odnawialne źródła energii? Na pewno zaciekawią Cię też przygotowania na trudne czasy (tzw. nowoczesny survival) :!:

Awatar użytkownika
StrefaKlimatyzacji
Posty:2
Rejestracja:23 lip 2015, 13:17
Kontaktowanie:

Re: Koszt klimatyzacji domowej

Postautor: StrefaKlimatyzacji » 12 sie 2015, 13:21

Koszty są różne - wszystko zależy od tego jaki to ma być klimatyzator, jakie funkcje ma posiadać itd. Na pewno trzeba wziąć pod uwagę cenę zarówno zakupu klimatyzatora wraz z niezbędnym osprzętem, jak i jego późniejszego montażu.

hania78
Wtajemniczony
Posty:36
Rejestracja:21 kwie 2015, 10:56

Re: Koszt klimatyzacji domowej

Postautor: hania78 » 14 sie 2015, 12:28

Jeśli takie fale upałów będą sie utrzymywać i wracać, to koszty najniższe nie będą..

Awatar użytkownika
BHRes
Posty:2
Rejestracja:17 wrz 2015, 11:29
Lokalizacja:Rzeszów
Kontaktowanie:

Re: Koszt klimatyzacji domowej

Postautor: BHRes » 17 wrz 2015, 11:43

Na szczęście upały za nami. Teraz częściej pojawiać się będzie ciężkie, wilgotne powietrze, które również może dać się we znaki. I w tym przypadku niezastąpiona będzie dobra wentylacja.

BogdanG
Posty:1
Rejestracja:04 lut 2015, 13:39
Lokalizacja:Warszawa
Kontaktowanie:

Re: Koszt klimatyzacji domowej

Postautor: BogdanG » 11 sty 2016, 12:30

Ja mam klimę od firmy [wymoderowano spam] i bardzo ją sobie cenię. Rzetelna robota, stosunek ceny do jakości bardzo dobry. Nie wiem jak mogłem wcześniej funkcjonować bez klimy. W lecie, w te upały, klima jest niezastąpiona.
Zajmuję się przeprowadzkami, pracuję w firmie DtD w Warszawie

becia22
Posty:1
Rejestracja:04 lut 2016, 15:57

Re: Koszt klimatyzacji domowej

Postautor: becia22 » 04 lut 2016, 16:59

Hej, mam takie pytanie, ile kosztowałaby mnie zainstalowanie klimatyzacji w 49 metrowym mieszkaniu ? oraz z jakimi kosztami to się mniej więcej wiąże utrzymania?
http://www.izolacje-budmar.pl/izolacje-przeciwwilgociowe


Wróć do „Ogrzewanie i klimatyzacja”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 9 gości

cron