Zmiany na forum 01.2015

Awatar użytkownika
Lis
Site Admin
Posty:1758
Rejestracja:24 gru 2003, 23:26
Lokalizacja:Warszawa
Kontaktowanie:
Zmiany na forum 01.2015

Postautor: Lis » 28 sty 2015, 15:38

Jak pewnie zauważyliście, dziś miały miejsce spore zmiany na forum.

Po pierwsze, zaktualizowałem skrypt forum do najnowszej wersji produkcyjnej. Ma działać stabilniej i być bezpieczniejszy. Niestety, zginęło przez to parę rozszerzeń (w tej chwili już nie wspieranych), które mam nadzieję przywrócić do działania w przyszłości.

Po drugie, jest nowy szablon, responsywny. Oznacza to, że będzie dobrze wyglądać i działać także na telefonach komórkowych i tabletach. Miałem z tego powodu sporo zapytań ostatnio.

W międzyczasie też było parę innych zmian. Między innymi wyłączyłem funkcjonalność linków w stopce. Korzystają z tego praktycznie tylko spamerzy, a na spamie na forum mi nie zależy.

Ze względu na zaktualizowanie forum, nie działają "ładne" adresy wątków i działów forum. Mam nadzieję, że to przejściowe. Będę starać się ręcznie przywracać je do działania.



Gdybyście mieli jakieś uwagi, dawajcie proszę znać.
Interesują Cię alternatywne paliwa i odnawialne źródła energii? Na pewno zaciekawią Cię też przygotowania na trudne czasy (tzw. nowoczesny survival) :!:

Włodek
Wtajemniczony
Posty:29
Rejestracja:15 lip 2008, 21:53

Re: Zmiany na forum 01.2015

Postautor: Włodek » 31 sty 2015, 17:21

Uwagi:
- zmienić logo :)
- jak dla mnie, to ta skórka jest bardzo oczojebna - chodzi o kolory.

piotrul
Doświadczony
Posty:106
Rejestracja:22 cze 2012, 16:09

Re: Zmiany na forum 01.2015

Postautor: piotrul » 04 lut 2015, 14:23

Dla mnie, za blado. Kolory jakieś takie mdłe.

Awatar użytkownika
Andrzej_z_Wolki
Wtajemniczony
Posty:30
Rejestracja:23 kwie 2009, 15:16

Re: Zmiany na forum 01.2015

Postautor: Andrzej_z_Wolki » 10 paź 2015, 05:14

Potwierdzam to co powyżej koledzy napisali ale to nic.

Najgorsze jest to , że "zniknąłeś " kol. Lis wiele merytorycznych wypowiedzi i fotografii.

Niedługo pozostaną tylko Twoje oderwane siłą rzeczy od kontekstu . :mrgreen:

Efekt już masz:
na forum jeden wpis na pół roku ?

Awatar użytkownika
Lis
Site Admin
Posty:1758
Rejestracja:24 gru 2003, 23:26
Lokalizacja:Warszawa
Kontaktowanie:

Re: Zmiany na forum 01.2015

Postautor: Lis » 12 paź 2015, 15:43

Nie wiem, co masz na myśli. Od czasu tych zmian skasowałem mnóstwo wypowiedzi spamerów, ale ani jeden wątek z wartościową treścią nie został skasowany.

Nie działają linki w starym formacie, wyświetlając błąd, ale każdy wątek powinno się po tytule dać odnaleźć z użyciem wbudowanej w forum wyszukiwarki.
Interesują Cię alternatywne paliwa i odnawialne źródła energii? Na pewno zaciekawią Cię też przygotowania na trudne czasy (tzw. nowoczesny survival) :!:

Awatar użytkownika
Andrzej_z_Wolki
Wtajemniczony
Posty:30
Rejestracja:23 kwie 2009, 15:16

Re: Zmiany na forum 01.2015

Postautor: Andrzej_z_Wolki » 15 paź 2015, 06:39

Np. ten temat , tu jesteś jego autorem a był kto inny.
Temat zaczyna się od Twojej odpowiedzi na postawiony temat :mrgreen:
I dalej następują trzy Twoje odpowiedzi nie wiadomo na co :mrgreen:

Awatar użytkownika
Lis
Site Admin
Posty:1758
Rejestracja:24 gru 2003, 23:26
Lokalizacja:Warszawa
Kontaktowanie:

Re: Zmiany na forum 01.2015

Postautor: Lis » 15 paź 2015, 12:53

Szczerze mówiąc, nie mam pojęcia, co się tam zadziało. Inna rzecz, że to dyskusja sprzed 6 lat. Coś mi chodzi po głowie, że konto tego użytkownika kiedyś z jakiegoś powodu skasowałem, ale nie pamiętam szczegółów.
Interesują Cię alternatywne paliwa i odnawialne źródła energii? Na pewno zaciekawią Cię też przygotowania na trudne czasy (tzw. nowoczesny survival) :!:


Wróć do „Zupełnie inne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 14 gości

cron