wspólne zamówienie z super księgarni

Awatar użytkownika
Lis
Site Admin
Posty:1758
Rejestracja:24 gru 2003, 23:26
Lokalizacja:Warszawa
Kontaktowanie:
wspólne zamówienie z super księgarni

Postautor: Lis » 28 paź 2009, 17:46

Cześć,

Dwa razy zamawiałem książki z super fajnej amerykańskiej księgarni KnowledgePublications.com. Dotyczą głównie odnawialnych źródeł energii, m.in. jest tam kilka ciekawych tytułów o zgazowaniu.

Chciałbym w listopadzie złożyć tam zamówienie na kilka książek dla uzupełnienia domowej biblioteczki.

Czy ktoś ma ochotę się dołożyć do zamówienia, co by zmniejszyć jednostkowe koszty przesyłki?

Docelowo przynajmniej część z ich książek chciałbym wstawić do sklepu, ale na razie chętnym ściągnę książki po kosztach. :) Tu jest kompletna lista książek:
http://www.knowledgepublications.com/books_by_title.htm

W razie pytań, ten wątek jest do Waszej dyspozycji.
Interesują Cię alternatywne paliwa i odnawialne źródła energii? Na pewno zaciekawią Cię też przygotowania na trudne czasy (tzw. nowoczesny survival) :!:

Awatar użytkownika
Lis
Site Admin
Posty:1758
Rejestracja:24 gru 2003, 23:26
Lokalizacja:Warszawa
Kontaktowanie:

Postautor: Lis » 01 lis 2009, 18:57

Najchętniej przyjąłbym przelewy. :)
Interesują Cię alternatywne paliwa i odnawialne źródła energii? Na pewno zaciekawią Cię też przygotowania na trudne czasy (tzw. nowoczesny survival) :!:

Awatar użytkownika
Lis
Site Admin
Posty:1758
Rejestracja:24 gru 2003, 23:26
Lokalizacja:Warszawa
Kontaktowanie:

Postautor: Lis » 04 lis 2009, 22:03

Myślę, że pod koniec miesiąca. Właśnie zrobiłem zakupy na Amazonie za prawie 800 PLN... ;)
Interesują Cię alternatywne paliwa i odnawialne źródła energii? Na pewno zaciekawią Cię też przygotowania na trudne czasy (tzw. nowoczesny survival) :!:


Wróć do „Giełda”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 3 gości

cron