Jakie okna wybrać ?

dudmar90
Posty:1
Rejestracja:27 lis 2015, 14:49
Lokalizacja:Białogard
Kontaktowanie:
Jakie okna wybrać ?

Postautor: dudmar90 » 27 lis 2015, 14:50

Stoję przed ogromnym dylematem jakiego typu okna pcv wybrać do mojego nowego domu. Jak wiecie w mediach jest wiele opinii i generalnie dużo informacji na ten temat, kilka osób poleciło żeby zgłaszać się bezpośrednio do sprawdzonych sprzedawców. Chciałbym was zapytać (najlepiej osoby z doświadczeniem) jakie okna wybrać, a dokładniej z jakiego materiału i proszę o wasze wskazówki odnośnie producentów.

Chcę mieć zgodnie ze wstępnym planem 20 okien o różnych rozmiarach. Dom dwukontygnacyjny będzie budowany według systemu gospodarczego. Szukam okien, które to wytrzymają kilkadziesiąt lat bo dom będzie w planach wielopokoleniowy.

Jakie okna spełniają te wymagania ? Czy wszystkim znane, czy może jednak drewniane ? Czy są jakieś pewne firmy, które możecie mi na pewno polecić , ewentualnie namiary na dobrych sprzedawców lub montażystów w rejonie Szczecina. Czego unikać i na co zwracać uwagę w trakcie wyboru i montażu okien. Wszelkie wskazówki mile widziane. Rozmawiałem także parę dni temu z jedną z firm z moich okolic i zdecydowanie polecili mi [wymoderowano spam]okna pcv Szczecin z firmy [wymoderowano], co o tym myślicie ?

Awatar użytkownika
Lis
Site Admin
Posty:1758
Rejestracja:24 gru 2003, 23:26
Lokalizacja:Warszawa
Kontaktowanie:

Re: Jakie okna wybrać ?

Postautor: Lis » 28 lis 2015, 19:47

1. Przeniosłem wątek do innego działu, bo nijak nie jest pytaniem na temat gazu drzewnego.
2. Wymoderowałem spam i nazwę firmy.
Interesują Cię alternatywne paliwa i odnawialne źródła energii? Na pewno zaciekawią Cię też przygotowania na trudne czasy (tzw. nowoczesny survival) :!:


Wróć do „Autonomiczny dom”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 4 gości

cron