Kuchenka na gaz drzewny (woodgas stove)

stolec
Doświadczony
Posty:546
Rejestracja:02 maja 2008, 21:24
Lokalizacja:Rzeszów

Postautor: stolec » 07 gru 2008, 19:54

koncepcja fajna, jak dla mnie może być fajne zamiast kuchenki, przy łażeniu po jakiś górkach tak <3000, muszę kiedyś zrobić coś takiego z puszek i zobaczyć czy da sie napalić kosodrzewiną po 4 dniach deszczu, ale zimą z rańca to w namiocie tym nie nagrzejesz.
dla krajów 3go świata, w których drewno opałowe jest podstawą nie tyle ogrzewania, co kucharzenia.
chyba jestem zbyt sentymentalny albo jestem mentalnie w 3-cim świecie bo nie wyobrażam sobie mieć domu nawet za 1mln$ gdzie nie byłoby poczciwej kuchni na drewno.

stolec
Doświadczony
Posty:546
Rejestracja:02 maja 2008, 21:24
Lokalizacja:Rzeszów

Postautor: stolec » 07 gru 2008, 20:42

z ta kuchenką to był taki żart, bo znajomi montują sobie teraz płyty indukcyjne (gaz jest staroświecki, brudny i bee), ale zastosowanie jako kuchenki campingowej mi się podoba.

Awatar użytkownika
Lis
Site Admin
Posty:1758
Rejestracja:24 gru 2003, 23:26
Lokalizacja:Warszawa
Kontaktowanie:

Postautor: Lis » 07 gru 2008, 21:05

A ja mam taką:

http://www.youtube.com/watch?v=pyofhLYYVC8

Dostałem gratis przy sporym zamówieniu na książki o odnawialnych źródłach energii. :) Jakby ktoś chciał, mogę sprowadzić, bo będę najpewniej wstawiał kilka z tych książek do sklepu. Kosztują $55 albo $80, w zależności od rozmiaru. Jakby kto chciał, pierwsze trzy mogę odsprzedać bez marży. :) Zapisy tutaj. ;)
Interesują Cię alternatywne paliwa i odnawialne źródła energii? Na pewno zaciekawią Cię też przygotowania na trudne czasy (tzw. nowoczesny survival) :!:

stolec
Doświadczony
Posty:546
Rejestracja:02 maja 2008, 21:24
Lokalizacja:Rzeszów

Postautor: stolec » 07 gru 2008, 21:24

ten wiatrak na baterię trochę psuje klimat


Wróć do „Gaz drzewny do ogrzewania”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 8 gości

cron