1% swojego podatku na rzecz Organizacji Pożytku Publicznego

blol
Wtajemniczony
Posty:37
Rejestracja:29 sty 2009, 23:04
1% swojego podatku na rzecz Organizacji Pożytku Publicznego

Postautor: blol » 15 paź 2010, 23:05

No właśnie ...

Pytanie właściwie do kolegi Lis-a czy w ramach tego portalu można stworzyć OPP.

Wiele osób na tym forum i z inspiracji tego forum robi różne ciekawe rzeczy (najpierw Ankot, Narek, Stratos i jego szalone doświadczenie z biogazem) inwestując swój czas ale i pieniądze i dzieląc się doświadczeniami.

Nie oszukujmy się wszelkie działania kosztują stworzenie OPP w ramach forum dałoby możliwość finansowania pewnych projektów - oczywiście pod pewnymi warunkami (kwestia do ustalenia).

Ja osobiście jestem gotów na przekazanie 1% na słuszny cel w postaci realizacji i dokumentacji np. "wzorcowej zgazowywarki" i wytypowania lub wsparcia osoby/zespołu osób którzy za te pieniądze gotowi by byli coś takiego zrobić.

Zupełnie inna kwestią jest prowadzenie forum (tu chylę czoła kol. Lis-owi bo wiem ile to pracy kosztuje) i myślę, że dofinansowanie portalu też jest jak najbardziej wskazane.

Także chcę otworzyć dyskusję Co Wy na to?

Awatar użytkownika
Lis
Site Admin
Posty:1758
Rejestracja:24 gru 2003, 23:26
Lokalizacja:Warszawa
Kontaktowanie:

Postautor: Lis » 16 paź 2010, 10:21

Niestety, nie mam czasu na taką zabawę. Stworzenie fundacji OPP to jedno, ale całe jej działanie to drugie. Zwłaszcza stworzenie tej darmowej dokumentacji do budowy zgazowarki byłoby kłopotliwe czasowo...
Interesują Cię alternatywne paliwa i odnawialne źródła energii? Na pewno zaciekawią Cię też przygotowania na trudne czasy (tzw. nowoczesny survival) :!:

KarollOzdoba
Posty:1
Rejestracja:25 paź 2014, 22:06

Re: 1% swojego podatku na rzecz Organizacji Pożytku Publiczn

Postautor: KarollOzdoba » 25 paź 2014, 22:09

Witam, jesteśmy rodzicami niepełnosprawnego syna apel o pomoc Fundacja Zdążyć z Pomocą nr 11351 Jacek D.
Zbieramy nakrętki plastikowe, baterie. Dobre osoby mogą również na Jego subkonto wpłacić pieniążki lub przekazać 1 % podatku

witek123
Posty:2
Rejestracja:07 lis 2014, 13:16
Kontaktowanie:

Re: 1% swojego podatku na rzecz Organizacji Pożytku Publiczn

Postautor: witek123 » 12 lis 2014, 09:08

1 % zawsze przekazuje komuś kto naprawdę tego potrzebuje

martynapodrozniczka
Posty:2
Rejestracja:02 gru 2014, 09:58
Kontaktowanie:

Re: 1% swojego podatku na rzecz Organizacji Pożytku Publiczn

Postautor: martynapodrozniczka » 02 gru 2014, 10:15

Witam, jesteśmy rodzicami niepełnosprawnego syna apel o pomoc Fundacja Zdążyć z Pomocą nr 11351 Jacek D.
Zbieramy nakrętki plastikowe, baterie. Dobre osoby mogą również na Jego subkonto wpłacić pieniążki lub przekazać 1 % podatku
Bardzo chętnie przekaże na to swój 1% :)


Wróć do „Zupełnie inne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 10 gości

cron