Przenosiny serwisu i forum

Awatar użytkownika
Lis
Site Admin
Posty:1758
Rejestracja:24 gru 2003, 23:26
Lokalizacja:Warszawa
Kontaktowanie:
Przenosiny serwisu i forum

Postautor: Lis » 11 lut 2010, 12:59

Witajcie,

Przez kilkanaście ostatnich dni były najprzeróżniejsze problemy techniczne z dostępem do serwisu DrewnoZamiastBenzyny.pl i do forum. Chciałbym Was za to serdecznie przeprosić.

Serwis rozrósł się w ciągu tych kilku lat istnienia i przestał mieścić się na serwerze, na którym znalazłem dla niego wtedy miejsce. Przeniosłem go testowo do innej firmy, na inny serwer, w ostatni weekend stycznia. Niestety, już po kilku dniach okazało się, że i tam nie zagrzeje miejsca, bo i tam się nie zmieści. Musiałem więc przenieść go do kolejnej firmy (a wcześniej, tymczasowo, z powrotem na pierwszy serwer).

Każde przenosiny to oprócz kilku dni pracy z mojej strony nad przenoszeniem wszystkich plików i baz danych, również kilka dni oczekiwania na rezultat. Dopiero po 1-3 dniach od dokonania zmiany widoczne są jej efekty, przez co wszystko tak długo trwa.

Od dziś wszystko powinno już działać poprawnie. Gdyby jednak było inaczej, proszę o zgłaszanie uwag choćby tutaj, albo mailem na adres lis[małpa]lis.vel.pl.
Interesują Cię alternatywne paliwa i odnawialne źródła energii? Na pewno zaciekawią Cię też przygotowania na trudne czasy (tzw. nowoczesny survival) :!:

Włodek
Wtajemniczony
Posty:29
Rejestracja:15 lip 2008, 21:53

Re: Przenosiny serwisu i forum

Postautor: Włodek » 31 paź 2011, 21:19

A dałoby radę jakąś mniej oczojebną skórkę zastosować? I spolszczoną najlepiej?

Awatar użytkownika
Lis
Site Admin
Posty:1758
Rejestracja:24 gru 2003, 23:26
Lokalizacja:Warszawa
Kontaktowanie:

Re: Przenosiny serwisu i forum

Postautor: Lis » 01 lis 2011, 19:40

Ta jest spolszczona, trzeba tylko ustawić to sobie w panelu:
ucp.php?i=174

Tu wybiera się język (language), trzeba wybrać "polski". Może znajdę jakąś metodę na to, by zrobić to automatycznie dla wszystkich.
Interesują Cię alternatywne paliwa i odnawialne źródła energii? Na pewno zaciekawią Cię też przygotowania na trudne czasy (tzw. nowoczesny survival) :!:

Włodek
Wtajemniczony
Posty:29
Rejestracja:15 lip 2008, 21:53

Re: Przenosiny serwisu i forum

Postautor: Włodek » 02 lis 2011, 10:44

Dzięki... jednak człowiek całe życie się uczy. :D

waldibz
Doświadczony
Posty:63
Rejestracja:26 gru 2007, 15:17

Re: Przenosiny serwisu i forum

Postautor: waldibz » 24 sie 2012, 17:03

Nie wiem jak dla innych ,ale forum zrobiło się jakieś wolne, mało przejrzyste i obcojęzyczne, co dla mnie znacznie traci na atrakcyjności. Przykro się poruszać po tym forum więc chyba sobie odpuszczę na jakiś czas.

Awatar użytkownika
Lis
Site Admin
Posty:1758
Rejestracja:24 gru 2003, 23:26
Lokalizacja:Warszawa
Kontaktowanie:

Re: Przenosiny serwisu i forum

Postautor: Lis » 25 sie 2012, 11:16

Jak pisałem wyżej, kwestię języka wyświetlania forum można załatwić tu:
ucp.php?i=174
Interesują Cię alternatywne paliwa i odnawialne źródła energii? Na pewno zaciekawią Cię też przygotowania na trudne czasy (tzw. nowoczesny survival) :!:


Wróć do „Zupełnie inne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 13 gości

cron