o co chodzi tu na forum?

Awatar użytkownika
Lis
Site Admin
Posty:1758
Rejestracja:24 gru 2003, 23:26
Lokalizacja:Warszawa
Kontaktowanie:

Postautor: Lis » 23 sty 2010, 15:35

hih Nie wiem czy dobrze rozumie Obecnie nikt na forum
nie ma ani nawet kosiarki zasilanej hol gazem?:>
Kosiarki na holzgas to chyba rzeczywiście nikt z forumowiczów nie ma...
czy na tym forum poleca się kupowanie jakiejś książki:>
Co to znaczy, że tu "się poleca"? Ja, który książkę przetłumaczyłem i doprowadziłem do jej wydania, zakup polecam. Inni, którzy są zadowoleni z zakupu, również. Ale nie ma tu takiego obowiązku czy zwyczaju.

Na książce zarabiam, ale nie ma co się okłamywać, że to jedyne źródło informacji na temat gazu drzewnego (w dodatku bardzo skąpe). A na forum panuje prawie demokracja. :)
Interesują Cię alternatywne paliwa i odnawialne źródła energii? Na pewno zaciekawią Cię też przygotowania na trudne czasy (tzw. nowoczesny survival) :!:

Awatar użytkownika
Lis
Site Admin
Posty:1758
Rejestracja:24 gru 2003, 23:26
Lokalizacja:Warszawa
Kontaktowanie:

Postautor: Lis » 23 sty 2010, 22:31

Wynika z tego że ja jestem bardzo naiwny i myślałem że za darmo można uzyskać schematy, plany, dokładną zasadę działania No trudno Takie są relania tego świata;) Trzeba się przyzwyczajać
Jesteś naiwny sądząc, że jest na świecie cokolwiek za darmo.

W necie jest mnóstwo schematów gazogeneratorów. Dokładne plany też są. Takie krok po kroku. Dokładnie takie jak w tej książce. I to za darmo. Trzeba tylko poszukać.
Ale nie odpowiedziałeś mi czy ktoś już skonstruował, testuje, może podać wnioski takiej instalacji?
O ile wiem, kilka albo kilkanaście takich instalacji chodzi lub chodziło. Nie wskażę Ci jednak palcem konkretnych osób, które takie urządzenia eksploatują.
Czy też trzeba zapłacić żeby uzyskać odpowiedz:>
Wątek dla praktyków jest w dziale forum niedostępnym dla śmiertelników. Aby dostać tam dostęp są dwie ścieżki:
* aktywność na forum,
* kupienie książki.
....Co to znaczy, że tu "się poleca"?
...zakup polecam...
Czy sam sobie nie zaprzeczasz:>?
Odpowiadając twierdząco na pytanie? Nie sądzę.
Interesują Cię alternatywne paliwa i odnawialne źródła energii? Na pewno zaciekawią Cię też przygotowania na trudne czasy (tzw. nowoczesny survival) :!:


Wróć do „Zupełnie inne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 4 gości

cron