Forum dla elity.

Awatar użytkownika
Lis
Site Admin
Posty:1758
Rejestracja:24 gru 2003, 23:26
Lokalizacja:Warszawa
Kontaktowanie:
Re: Forum dla elity.

Postautor: Lis » 24 maja 2007, 09:01

Mógł bym kupić książkę ale już ją kupiłem tylko ze znalezieniem wyrazu na 48 stronie był by kłopot bo kupiłem "książkę" gdy jeszcze była wydana w nakładzie "drukowanym" na ksero.
Jeśli wciąż masz tę książkę, to nie kłopot. Ja też mam gdzieś jeden taki egzemplarz, więc sprawdzę, że to właściwe słowo.
Jeśli nie masz już książki, wystarczy, że znajdziesz jakieś potwierdzenie zamówienia. Zapewne kupiłeś ją na Allegro, podaj więc swój login, powinienem mieć od Ciebie komentarz na swojej karcie. :]

Nie chodzi mi o to, by zmuszać kogoś do kupienia książki, zwłaszcza gdy już to zrobił. :)
pamiętasz planowane spotkanie w Wolsztynie ?
Coś pamiętam... Ale przyznam uczciwie, że nie za dużo...
zwrócę indywidualnie do Lisa o uprzywilejowany dostęp nie jako dla elity a dla weterana forum.
Może to faktycznie byłoby jakieś rozwiązanie? Może ktoś jeszcze się wypowie w tej sprawie? Na przykład mógłbym włączać dostęp do tego zamkniętego działu po roku bycia na forum i osiągnięciu 50 postów na liczniku. :]
Interesują Cię alternatywne paliwa i odnawialne źródła energii? Na pewno zaciekawią Cię też przygotowania na trudne czasy (tzw. nowoczesny survival) :!:

Awatar użytkownika
maszakow
Doświadczony
Posty:340
Rejestracja:07 cze 2006, 10:34
Lokalizacja:Gdańsk

Postautor: maszakow » 24 maja 2007, 10:37

Krzysiek - myślę że nie ma sensu nakładać ram czasowych, stwarzać nowych lub zmieniać starych reguł.
Myślę ze rozwiązanie takich "przypadków" jak narek poprzez indywidualne prośby i ich rozpatrywanie w zupełności wystarczy.
TAkich spraw nie jest wiele. Kolega napisał prośbę, ma książkę, prośbę dodatkowo racjonalnie uzasadnił :) - ty jako Admin zawsze możesz to zweryfikować i wydać decyzję, czy udostępnić mu te działy czy nie.
Z mojej strony sugerowałbym takie prośby kierowac raczej na PW, aniżeli na forum publiczne.
maszakow

...A mój Jumper już nie pali - bo go ukradli ...:(


Wróć do „Zupełnie inne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 16 gości

cron