Wciskanie kitu na forum

Ankot
Doświadczony
Posty:1584
Rejestracja:11 kwie 2006, 14:02
Lokalizacja:"kleryków"

Postautor: Ankot » 21 maja 2007, 12:23

No to zapraszamy do dyskusji - pochwalisz sie swoim projektem na forum ?
Moze i na zagranicznych forach jest wiecej ale jakoś nie widac przelewania tematu w praktykę poza grupą pasjonatów jeżdzących na woodgas..........
Poza tym na tym forum jezeli ktos bierze pieniadze - to za swoją pracę - socjalizm skonczył się nascie lat temu :)

Awatar użytkownika
Lis
Site Admin
Posty:1758
Rejestracja:24 gru 2003, 23:26
Lokalizacja:Warszawa
Kontaktowanie:

Postautor: Lis » 21 maja 2007, 22:45

Ależ ja ich nie usunąłem. :shock: Ja tylko wydzieliłem osobny wątek, żeby tu Ankotowi nie bałaganić. Do dyskusji zapraszam tutaj. Nie mam w zwyczaju kasować czyichś wypowiedzi na forum...
Interesują Cię alternatywne paliwa i odnawialne źródła energii? Na pewno zaciekawią Cię też przygotowania na trudne czasy (tzw. nowoczesny survival) :!:

Awatar użytkownika
Lis
Site Admin
Posty:1758
Rejestracja:24 gru 2003, 23:26
Lokalizacja:Warszawa
Kontaktowanie:

Postautor: Lis » 22 maja 2007, 08:37

Ponieważ nie umiem porządnie połączyć wątków tu na forum, dyskusja leży w dwóch częściach. Proszę kontynuować ją w wątku wskazanym w poprzednim poście.
Interesują Cię alternatywne paliwa i odnawialne źródła energii? Na pewno zaciekawią Cię też przygotowania na trudne czasy (tzw. nowoczesny survival) :!:


Wróć do „Zupełnie inne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 13 gości

cron