Perendev Power

Jaszczur
Doświadczony
Posty:119
Rejestracja:08 lip 2007, 13:07
Lokalizacja:Lutomiersk

Postautor: Jaszczur » 03 paź 2008, 21:20

Jeśli już to V na końcu. No i nie na temat w tym wątku. Ale jeśli już mam się wypowiedzieć w tej kwestii - zastrzegam - w ramach przerywnika, to przebadałem temat elektrolizerów wszelkiej maści - nawet tych o sprawności dochodzącej do 100 % (nieosiągalnej) i nie widzę tu żadnych korzyści poza dydaktycznymi. Mam na myśli wykorzystanie pokładowej instalacji do produkcji tlenowodoru i spalanie go w silniku celem uzyskania dodatkowych osiągów. Temat zakrawa na perpetuum mobile i nie mam ochoty przekonywać coraz większej rzeszy zapaleńców aby zajęli się czymś pożytecznym. Jeśli lubią majsterkować, mają za dużo czasu i pieniędzy to nie widzę problemu. Ja dokonałem prostych obliczeń biorąc za dane wejściowe znane i działające elektrolizery czołowych firm i za cholerę 1+1 nie wychodzi nawet 2,00000001 :lol: Zawsze mamy straty energii i to znacznie większe niż 30 %. i jeszcze jedno: zbyt wiele krąży w internecie dziwnych filmików z działającymi tego typu urządzeniami, które rzekomo poprawiają warunki spalania czy coś tam. Filmy nie mają naukowego wsparcia ani nikt nie pokusił się o choćby amatorsko wykonane próby na hamowni. Za to urządzenia Perendrev sprzedają się coraz lepiej.............

W razie jawnego naruszenia regulaminu forum proszę moderatora o upomnienie mnie za zakłócanie porzadku :shock: i usunięcie powyższego postu do kosza.

Awatar użytkownika
Lis
Site Admin
Posty:1758
Rejestracja:24 gru 2003, 23:26
Lokalizacja:Warszawa
Kontaktowanie:

Postautor: Lis » 03 paź 2008, 21:49

Moderator wyrzuca do kosza wpisy bardzo rzadko, a ten doskonale się nadaje na zaczątek osobnego wątku.

Dodam, że mówimy o firmie, której strona internetowa ma adres:
http://www.perendev-power.com/home.htm
Interesują Cię alternatywne paliwa i odnawialne źródła energii? Na pewno zaciekawią Cię też przygotowania na trudne czasy (tzw. nowoczesny survival) :!:


Wróć do „Inne ciekawostki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 5 gości

cron