chce zrobic ciagnik sam ale z czego najlepiej??

Awatar użytkownika
maszakow
Doświadczony
Posty:340
Rejestracja:07 cze 2006, 10:34
Lokalizacja:Gdańsk

Postautor: maszakow » 06 lip 2007, 09:42

POmyliłeś forum, to nie jest Monster's Garage :).
Ale jest tu jeden taki kolega co robił ciągnik na bazie malucha, z nim się kontaktuj najlepiej na priva.
maszakow

...A mój Jumper już nie pali - bo go ukradli ...:(

Grześ4
Wtajemniczony
Posty:16
Rejestracja:12 gru 2007, 14:24

Postautor: Grześ4 » 18 gru 2007, 13:56

Nie to forum ciągniczka z maluszka nie polecam chyba, że chcesz kosić duży trawnik.

Po forach przewijają się różne konstrukcje z maluszka (niestety), z mostów Stara i innych. Osobiście używam Żuczka do przewozu róznych rzeczy ( ciężkich i innych) i jazdy popolach - założyłem rolnicze jodełki i idzie jak burza tylko trzeba uważać, aby się nie zakopać.

Powodzenia.

Awatar użytkownika
maszakow
Doświadczony
Posty:340
Rejestracja:07 cze 2006, 10:34
Lokalizacja:Gdańsk

Postautor: maszakow » 03 mar 2008, 10:17

Kujuś ty szachraju - miałeś robić napęd na holzgaz i podać wyniki - a nie gonić FSM w wynikach produkcyjnych. :)
maszakow

...A mój Jumper już nie pali - bo go ukradli ...:(

Awatar użytkownika
maszakow
Doświadczony
Posty:340
Rejestracja:07 cze 2006, 10:34
Lokalizacja:Gdańsk

Postautor: maszakow » 04 mar 2008, 11:41

NIe przeginaj... przecież pokazywałeś na forum schemat zgazowarki i całego układu który miałeś zamiar robić.
Nie wiem jak ty ale zacząłbym od samej zgazowarki bo informacji w tym kierunku tu znajdziesz najwięcej - a potem ciągnął temat w kierunku rozbudowy instalacji na samochód.
z wiekem będziesz miał coraz mniej czasu na własne pomysły a tu poza tym jest grono ludzi kóre na pewno ci pomoże.
maszakow

...A mój Jumper już nie pali - bo go ukradli ...:(


Wróć do „Inne ciekawostki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 2 gości

cron