biodiesel - kilka praktycznych rad...

Awatar użytkownika
Lis
Site Admin
Posty:1758
Rejestracja:24 gru 2003, 23:26
Lokalizacja:Warszawa
Kontaktowanie:

Postautor: Lis » 02 cze 2006, 23:26

Metanol jest tańszy od metanolu? :wink:

Tak czy siak, proszę o traktowanie innych piszących na forum z należnym im szacunkiem. Posty w tonie protekcjonalnym nie są na pewno przez czytelników mile widziane.

ksiksiu
Doświadczony
Posty:128
Rejestracja:13 kwie 2006, 08:35
Lokalizacja:Leżajsk

Postautor: ksiksiu » 04 cze 2006, 14:26

nie
Metanol jest tańszy od metanolu?
a
cena metanlu jest o 1 zł/dm3 niższa od metanolu
[/b]

Darek
Doświadczony
Posty:557
Rejestracja:27 lut 2006, 18:16
Lokalizacja:Mazury

Postautor: Darek » 04 cze 2006, 16:20

Taka domowa produkcja czegokolwiek może wydać się śmieszna. Ja np. buduję wiatraki (a raczej ich modele) i też często z tego kpiono. Ale dzięki temu nabrałem dużego doświadczenia praktycznego. Wiem co, jak i dlaczego. Z produkcją biodiesla w PET jest podobnie - doświadczenia z tych eksperymentów sa bezcenne.

Coondelboory
Doświadczony
Posty:473
Rejestracja:17 mar 2006, 20:16

Re: biodiesel - kilka praktycznych rad...

Postautor: Coondelboory » 04 cze 2006, 18:02

[...] już wkrótce na mojej stronie zamieszczę więcej informacji które pozwolą uniknąć kosztów finansowo/moralnych ;)
[...]
Nie wysilaj sie, ci, ktorzy tu bawili sie pichceniem estru w PET-ach wiecej zapomnieli o produkcji niz ty sie nauczysz do konca zycia.
No, chyba, ze poprawisz czytanie ze zrozumieniem.

C.

ps. co do sznurka, butelek PET, sloikow, wapna, denaturatu itp... jak Olszewski z Wroblewskim skraplali powietrze to mieli w swojej instalacji element ze starego buta...

Darek
Doświadczony
Posty:557
Rejestracja:27 lut 2006, 18:16
Lokalizacja:Mazury

Re: biodiesel - kilka praktycznych rad...

Postautor: Darek » 05 cze 2006, 13:10

jak Olszewski z Wroblewskim skraplali powietrze to mieli w swojej instalacji element ze starego buta...
Pierwszy telewizor też nie był szczytem ówczesnej techniki - żarówka, koło rowerowe i lejek ;)


Wróć do „Inne paliwa alternatywne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 13 gości

cron